V četrtek, 3.oktobra 2024, smo z učenci podaljšanega bivanja pripravili kostanjev piknik z jesenskimi delavnicami. Učenci so v šolo prinesli veliko kostanjev, ki smo jih zarezali in pripravili za peko. Čeprav nam je nagajal dež, nam je s pomočjo knjižničarja in informatorja uspelo speči odlične kostanje.

Poskrbeli smo tudi za jesenske delavnice, kjer smo v likovni delavnici izdelovali buče, ježke, sovice, netopirje ter jesenska drevesa z odtiskovanjem toplih barv, v športni delavnici pa so četrtošolke in petošolci poskrbeli za razgibavanje ter skupinske igre. Popoldan je minil v veselem in prijetnem vzdušju.

Ker so učenci prvega in drugega razreda naslednji teden na plavalnem tečaju, smo s skupnim druženjem učencev podaljšanega bivanja, naredili uvod v naslednji teden, ko obeležujemo teden otroka.

Damjana Flisar