Vsi učenci imajo možnost dobiti vse potrebne učbenike v šoli brezplačno! Stroške izposoje učbenikov krije MIZŠ. Učenci 1., 2. in 3. razreda dobijo v šoli brezplačno tudi delovne zvezke. Učenci 1. razreda dobijo od občine tudi potrebščine.

Za otroke 2. in 3. razredov kupite le potrebščine, od 4. do 9. razreda pa delovne zvezke in potrebščine.

Delovne zvezke in potrebščine kupite v knjigarnah ali preko spleta. Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je NEODVISEN od šole in ga opravite SAMOSTOJNO na podlagi ponudnika, ki je VAM najugodnejši.

Povezave do nekaterih ponudnikov po abecednem vrstnem redu:

BAGS & MORE (izberite razred)

DZS (v zelenem okvirju izpolnite zahtevano; Osnovna šola Kapela in nato izberite razred)

KOPIJA-NOVA ( v modrem okvirju izpolnite zahtevano)

MLADINSKA KNJIGA (izberite razred)

PRINTINK (v belem okvirju pritisnite prikaži ponudbo in nato izpolnite zahtevano)