7.2.2020 - Področno prvvenstvo v odbojki za starejše dečke - galerija slik

7.2.2020 – Področno prvenstvo v odbojki za starejše dečke

V petek, 7. februarja 2020, so se učenci naše šole udeležili področnega prvenstva v odbojki za starejše dečke. Tekmovanja sta se udeležili še OŠ Stročja vas ter domačini OŠ I iz Murske Sobote.

Učenci OŠ Stročja vas so najprej z 2:0 premagali učence OŠ I, nato pa še prav tako z 2:0 našo ekipo in tako že pred koncem tekmovanja osvojili prvo mesto. Naši učenci so v zadnji tekmi, ki je odločala o drugem mestu, z 2:0 premagali učence OŠ I Murska Sobota.

Naši odbojkarji so predvsem drugo tekmo igrali odlično, tehnično na zelo visokem nivoju, žal pa so bili v prvi tekmi premalo sproščeni in so jo za las izgubili.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Vid Bajzek, Jernej Koren, Maj Bajzek, Luka Domanjko, Žan Pirc, Gašper Koren, Jure Kutoš, Rene Sedlar in Marcel Tompa.

Iskrene čestitke, Igor Prša.