V četrtek so se učenci od 6. do 9. razreda pomerili v orientaciji. Tekmovali so v skupinah s štiri do šest tekmovalcev. Na poti so morali iskati kontrolne točke, dve točki pa sta bili tudi “živi”. Na živih točkah so morali reševati dodatne naloge. Točkuje se čas, v katerem najdejo vse kontrolne točke in se vrnejo na šolo ter zbrane točke iz dodatnih nalog, ena je bila še pri šoli. Tekmovanje je bilo zelo napeto, o zmagovalcu pa so odločale malenkosti.

Rezultati:

1. mesto Penta Squad – 378 točk (Alen Kozar, Tomi Kolarič, Staš Kramberger, Žan Kristjan Küčan, Brina Mauko, Doroteja Ploj)
  2. mesto Big taco – 376 točk (Anej Belak, Keli Iskra, Lan Kajdič, Jakob Plajnšek, Julija Vogrinec, Teo Založnik)
  3. mesto Hitri čati – 375 točk (Ines Vogrin, Miha Belna, Frančišek Fekonja, Marsel Filipič, Mitja Kocbek, Rene Vrzel)
  4. mesto Nevarna dekleta – 373 točk
  5. mesto Fast and furios – 364 točk
  6. mesto Agenti 007 – 363 točk
  7. mesto Mühe – 361 točk
  8. mesto Fire heart – 355 točk
  9. mesto Vražja druščina – 325 točk
  10. mesto Klobose – 299 točk
  11. mesto Underground nation – 289 točk

Čestitke vsem tekmovalcem. Hvala učiteljicam, ravnateljici in ostalim sodelavcem in učencem, ki so pomagali, za pomoč pri zelo uspešno izvedenem dnevu dejavnosti.

Igor Prša