6. - 10. maj 2016 - Šola v naravi 5. in 7. razred - CŠOD Breženka

6. – 10. maj 2016 – Šola v naravi 5. in 7. razred – CŠOD Breženka

8. 6. 2016: Učenci so navdušeni nad dogajanjem. Hrana je dobra, danes bodo izkoristili del dneva tudi za kopanje. Maša Zupančič sodeluje na državnem tekmovanju v atletiki v Kopru, tako, da vsi držimo pesti, za čim uspešnejše skoke v višino.

7. 6. 2016: Učenci se preizkušajo v vožnji s kanuji in raziskujejo morski svet. Najpogumnejši so tudi zaplavali.

6. 6. 2016: Učenci in učiteljice so srečno prispeli v Fieso. Namestili so se v sobe.  V nadaljevanju jih čaka slastno kosilo in raznolike popoldanske aktivnosti.

Petošolci in sedmošolci že odštevajo dneve, ko se bodo odpravili v šolo v naravi na morje. Odpotovali bodo v ponedeljek, 6. junija 2016.

Ves teden bodo raziskovali naravne značilnosti primorskega sveta, saj bodo bivali v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti Breženka v Fiesi.

Spremljajo jih učiteljice Lucija Kret, Marija Andrejč in mag. Bernarda Roudi.

Želimo jim doživetij poln in nepozaben teden v naravi.

CŠOD_Breženka_obvestilo

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica