Galerija slik - Ogled poletov v Planici s Triglavom

15.3.2012 – Ogled poletov v Planici s Triglavom

Četrtka, 15. 3. 2012 so nestrpno pričakovali učenci 7. in 8. razreda. Učiteljica Ida Petek je poslala njihove likovne izdelke na natečaj Planica in otroci. Le-ta poteka že vrsto let in je postal nepogrešljiv del vsakoletnega športnega spektakla v dolini pod Poncami.   Vse prispele izdelke na likovni natečaj, je pregledala strokovna komisija in izbrala dvajset osnovnih šol – finalistk, ki so nagrajene z izletom v Planico, v četrtek, 15. marca 2012. Med finalisti je tudi naša šola.

Naša šola, ki je prišla v ožji izbor, je  za nagrado prejela avtobusni izlet  v Planico s 50. sedeži ter isto število vstopnic in malic.

Prijeten in doživetij poln dan v Planici želim učencem in njihovim učiteljem spremljevalcem.

Čestitamo učencem 7. in 8. razreda za izjemen dosežek in njihovi mentorici učiteljici Idi Petek.

Na podelitvi nagrad najboljšim šolam v Planici smo izvedeli, da je bila OŠ Kapela najboljša šola oziroma prejemnica

1. nagrade likovnega natečaja Planica 2012.

Mentorica učiteljica Ida Petek je prevzela za šolo nagrado – osebni računalnik, učenka Eva Klemenčič, ki je bila avtorica najboljšega likovnega izdelka je postala tudi dobitnica posebne nagrade.

Ponosni smo na uspeh naših učencev 7. in 8. razreda, še posebaj učenke Eve Klemenčič in njene mentorice učiteljice Ide Petek.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica